У Богородчанах пройшли фінальні матчі кубка району з футболу – КОЛОМИЯ СЬОГОДНІ

У Богородчанах пройшли фінальні матчі кубка району з футболу

У неділю 8 липня на стадіоні у Богородчанах проходили фінальні матчі кубка району з футболу сезону 2017/2018 років.
Першими  на футбольне  поле вийшли  юнаки ФК «Старуня»  та ФК «Саджава-Глибоке». Гра проходила у напруженій боротьбі, перший тайм закінчився без голів. У середені  другого  тайму гравці Старуні двіччі вразили ворота суперників. Отже 2:0 – важлива перемога  юнацької команди зі Старуні.
Після  закінчення  юнацького фіналу  відбулося  нагородження команд. Селищний голова Ростислав Заремба та голова Богородчанської  районної федерації футболу Роман Балаш вручили кубок  і золоті  медалі  команді юнаків ФК «Старуня». Кращий гравець переможців Юрій Шимонівський нагороджений велосипедом від активного вболівальника району. Фіналіст  районного  кубка юнацька команда  ФК «Саджава-Глибоке»  нагороджена  срібними медалями.
У вирішальному  матчі  дорослих  складів  зустрілися цьогорічний чемпіон і бронзовий призер районного чемпіонату  ФК «Саджава-Глибоке» і ФК «Підгір’я».
Гра розпочалася досить жваво, вже в дебюті команди обмінялися голами, відзначилися кращі бомбардири Сергій Криховський та Дмитро Курилюк. Обидві команди  продовжували  створювати  гольові моменти, але найбільш влучним став нападник ФК «Саджава-Глибоке» Володимир Жирик, який ще двіччі відзначився у воротах підгірців. Тож перемогу в кубку здобули чемпіони району ФК «Саджава-Глибоке» з рахунком 3:1.
Участь у урочистому  закритті  фіналу взяли: перший заступник голови  райдержадміністрації Іван Загірняк, заступник голови районної ради Ігор Семків, селищний голова Ростислав Заремба, депутат обласної ради  Манолій Піцуряк  та голова районної федерації футболу  Роман Балаш. Нагородили  команду ФК «Саджава-Глибоке» кубком і золотими медалями.